Toimitusjohtaja Jaakko Eskola, Wärstilä Oyj:
Asiakassuhteen kehittäminen digitaalisen transformaation avulla – case Wärtsilä

”Wärtsilä on kansainvälisesti johtava edistyksellisen teknologian ja kokonaiselinkaariratkaisujen toimittaja merenkulku- ja energiamarkkinoilla. Wärtsilä maksimoi asiakkaiden alusten ja voimalaitosten ympäristötehokkuuden ja taloudellisuuden keskittymällä kestäviin innovaatioihin ja kokonaishyötysuhteeseen. Vuonna 2016 Wärtsilän liikevaihto oli 4,8 miljardia euroa ja henkilöstömäärä noin 18.000. Yrityksellä on yli 200 toimipistettä yli 70 maassa eri puolilla maailmaa. Wärtsilän osakkeet on listattu Nasdaq Helsingissä.”

Tilaisuuden alussa 30 minuuttia aikaa verkostoitumille. Esityksen ja keskustelun jälkeen tarjolla buffet illallinen
Ilmoittaudu 3.4. mennessä agendiumin kautta (hyväksymällä kalenterikutsu) tai valtteri.simola@185.179.116.153 tai 050 5556827

Seuran jäsenille. Lisätiedot jäsenille lähetetystä jäsenkirjeestä